Tüketicilere indirimli alışveriş imkanı sunan Migros Türkiye genelinde hizmet veren şubelerinde ve online alışveriş sitesinde, 1 Alana 1 Hediye Kampanyasıyla birbirinden farklı ürünlerde kaçırılmayacak fırsat sunuyor.

1 alana 1 hediye!

Belirli tarihler arasında birçok fırsatla tüketicilerin karşısına çıkan Migros, düzenli olarak yapmış olduğu indirim kampanyasıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik indirim kampanyası sunan Migros, 20 Nisan tarihinde başlayan ve 21 Nisan tarihine kadar devam edecek olan kampanyasını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Migros’un sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanmış olduğu duyuruya göre, market raflarında 1 alana 1 bedava fırsatı sunulduğu bilgisi yer alıyor.

Migros’un kampanyasın bitmesine saatler kaldı!

Migros da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımdan elde edilen bilgilere göre, Migros 1 Alana 1 Hediye kampanyası ile ilgili detaylar şu şekilde;

Migros tarafından yayınlanan duyuruya göre, 20 Nisan tarihinde başlayarak, 21 Nisan tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında, Söke 2 kg Un 1 Alana 1 Hediye

21 Nisan tarihine kadar devam edecek olan kampanya doğrultusunda, Elidor Saç Kremi Çeşitleri 170ml 1 Alana 1 Hediye.

Migros mağazalarını ziyaret ederek ya da Migros uygulaması aracılığıyla bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Migros sanal market kampanya duyurularında ise 23 Nisan kampanyası dikkatleri çekti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak sunmuş olduğu indirim kampanyasıyla çocukların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Sigaraya büyük zam geliyor! Sigaraya büyük zam geliyor!

Editör: Serhat SALİMOĞLU