Beylükdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevinden  Yafes BAKIRCI yerel seçimlerde ,belediye başkan aday adaylığı nedeniyle görevinden isitifa ettiğini duyurdu. 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan BAKIRCI şunları söyledi: 

Değerli Dostlarım;

Türkiye’nin değişik bölgelerinde asli görevim olan öğretmenlik mesleğini ve son 22 yıl İstanbul’da eğitim yöneticiliği görevini ifa etme şerefine nail olmuş bir kardeşiniz olarak bugün itibariyle Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü görevimden istifamı sunmuş bulunduğumu sizlerle paylaşmak isterim..

Beylikdüzü’ne hizmet yolculuğumuz , ilçemize 40’a yakın eğitim kurumunu kazandırmakla,eğitim çıtasını standartların üstüne çıkartmakla ve tabii bu adanmışlıkla gösterdiğimiz çabalarımıza tevvecüh edilen takdir ve mubabbetle taçlanmıştır.. ’

Elbette Öğretmenlik mesleğinden mütekaid olmak mümkün değildir.. Bundan sonraki hayatımız boyunca hangi mecrada ve hangi sıfatta olursak olalım bizler hayatımız boyunca “öğretmen” olarak anılacak ve bu kutsal sorumluluğu her zaman sırtımızda muhabbetle taşıyacak neferleriz.. .. Öyle ki “ Ölene dek sorumlusun gönül bağı kurduğun şeyden " cümlesi bizler için söylenmiş sanırım..

Ben de bu sorumluluk bilinciyle, milli-manevi değerlerimiz doğrultusunda , edindiğim bilgi ve tecrübelerimi bu kez siyasi arenada halka ve hakka hizmet dairesinde sunmak için yeni bir yola çıkmış bulunmaktayım..

İlçemize ve sizlere hizmet sunmak benim için bir şanstı..Bu süreçte bana her anlamda göstermiş olduğunuz destek,katkı ve inançlarınız için her birinize ayrı ayrı müteşekkirim..

Elbette hizmet yolculuğumuz devam ederken sizleri her zaman olduğu gibi yanımızda görmek ve kalbi birlikteliklerimizi daha da
güçlendirerek hizmet alanlarımızı genişletmek samimi niyetimdir ve sizlerin de bundan şüphesi olmadığına inancım sonsuzdur..

Rabbim bizlere Türkiye Yeni
Yüzyılı inşasında, sadece kendi halkının değil tüm dünya mazlumlarının derdiyle dertlenmiş , ömrünü milletine ve devletine hizmete adamış liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımızla yolumuza devam etmeyi ve bir nebze de olsa sırtındaki yüke omuz vermeyi
nasip ve layık eylesin..

Niyet Hayır, Akıbet Hayır..

Yafes Bakırcı

Ataması Yapılan Okul Müdürlerinin Dikkatine! Ataması Yapılan Okul Müdürlerinin Dikkatine!
Editör: Haber Merkezi