AK Partili vekillere sahada dijital takip

AK Parti milletvekillerinin, 2023 seçimleri öncesinde sahada yapacakları çalışmalar, Genel Merkez tarafından dijital takibe alınacak. Milletvekillerinin cep telefonlarına yüklenen bir yazılım aracılığıyla vekiller sahada oldukları süre içerisinde yaptıkları gezileri, programları, faaliyetleri ve çalışmaları anlık olarak sisteme kaydedecek; milletvekillerinin performansları genel merkez tarafından değerlendirilecek

Milliyet 13.07.2021, 08:51
AK Partili vekillere sahada dijital takip

Milliyetten Ayşegül Kahvecioğlunun haberine göre: TBMM Genel Kurulunun bu hafta da çalışarak 1 Ekime kadar tatile girmesi öngörülüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen hafta katıldığı bir programda, "Meclisin ara vermesiyle birlikte hepimiz arazide, meydanlarda olacağız. Arazide yapacağımız çalışmaları genel merkeze raporlayacağız. Grup başkanvekillerine raporlayacağız. Hangi arkadaşlarımız ne kadar nasıl çalışma yaptı, hangi ilimizin durumu nedir ne değildir, bunları sizlerden alacağız. Yoksa bir turistik seyahat olarak illerimize gideceksek nafile" ifadelerini kullanmıştı.

Anlık kaydedilecek

Önümüzdeki haftadan itibaren sahaya inecek AK Partili vekillerin sahada yapacakları çalışmalar, Genel Merkez tarafından dijital takibe alınacak. Milletvekillerinin cep telefonlarına yüklenen bir yazılım aracılığıyla sahada yaptıkları çalışmaları anlık olarak sisteme kaydedilecek.

Milliyet

Yorumlar (0)
28°
açık
Günün Anketi Tümü
Ek atama neden yapılmıyor?
Ek atama neden yapılmıyor?
Namaz Vakti 06 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı