Yeni bir okul yılına başlarken, yüksek hızlı internet artık öğrenciler ve öğretmenler için sadece bir lüks değil, tamamen gereklilik haline geldi. Günümüzde eğitim, sınıf içi tahtalar ve kitaplarla sınırlı kalmıyor; aksine öğrencilerin ve öğretmenlerin bilgiye ulaşma, etkileşimde bulunma, öğrenme ve üretme yöntemlerini kökten dönüştüren çevrimiçi kaynaklarla sıkı bir şekilde bütünleşiyor.

Bu noktada TurkNet’in kendi fiber altyapısı üzerinden sunduğu TurkNet GigaFiber, eğitimde yüksek hızlı internete olan ihtiyacı karşılamayı hedefliyor. TurkNet, 1.000 Mbps’e kadar eşit indirme ve yükleme hızında interneti taahhütsüz olarak sunuyor.


TurkNet’in Gigafiber ile öğretmen ve öğrencilere özel sunduğu kampanya, sınırlı bir süre için yeni katılan abonelere özel ilk 6 ay 299,90 TL yerine sadece 199,90 TL ile sunuluyor ve kullanıcıların abonelikleri boyunca modem kullanımı da ücretsiz olarak sağlanıyor. Öğretmen ve öğrenciler TurkNet GigaFiber altyapısında olmasalar dahi ilk ay %50 indirim fırsatından yararlanabiliyorlar.

Abdullah Kavukcu kimdir? Abdullah Kavukcu kimdir?

chip.com

Editör: Haber Merkezi