Öğretmenler için yeni sınav görevi

Öğretmenler için yeni sınav görevi açıklandı!

Öğretmenler 06.02.2024, 21:01
Öğretmenler için yeni sınav görevi

Sınavlarda görevler alarak ek gelir imkanından yararlanmak isteyen öğretmenler için, görev alabileceği 2 yeni sınav görevi duyurusu yapıldı.

ÖSYM tarafından hazırlanan sınavlarda görev yapmak için başvurular başladığı bilgisi verilirken, sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler, konu ile ilgili detayları haberimizde bulabilir.

öğretmenler için sınav görev talep ekranı!

Sınavlarda görev alarak, ek gelir elde etmek isteyen öğretmenler için, ÖSYM’den tarafından hazırlanan yeni sınav görevi duyurusu yapılarak, sınav görevleri ile ilgili şu bilgiler aktarıldı.

EKYS 18 şubat 2024 tarihinde ÖSYM alanında gerçekleşecek olan sınav için görevli öğretmen başvurularının başladığı bilgisi verildi.

Diğer sınav ise ÖSYM uzman yardımcılığı giriş sınavı şeklinde olacağı bilgisi verilirken, 11 Şubat 2024 tarihinde yapılacak olan sınavda, sınav merkezi ve bina görevleri olmak üzere gözlemcilik görevi için başvuruların başladığı açıklandı.

Her iki sınav için başvuru işlemleri ÖSYM GİS sistemi aracılığıyla gerçekleşecek olup, öğretmenler son başvuru tarihine kadar görev alma talebinde bulunabilecekler.

Görev almak isteyen öğretmenler için sınav görev talep ekranı

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 27 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı