Bahçeli: 'Kılıçdaroğlu PKK İle Yol Yürüyor'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk ve Türkiye Yüzyılı vizyonunun Allah'ın izniyle gerçekleşeceğini belirterek, "Recep Tayyip Erdoğan Anadolu çocuğudur. Yılmaz ve yıkılmaz. Kimseye boyun eğmez. 14 Mayıs'ta da Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanımız olacaktır" dedi.

Politika 12.05.2023, 22:23
Bahçeli: 'Kılıçdaroğlu PKK İle Yol Yürüyor'

Aksarayda "Aziz Milletim Sıra Sende" temasıyla 15 Temmuz Milli İrade Meydanında vatandaşlara seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Geleceğimizi karartmak, geçmişimizi karalamak isteyenler var" dedi.

"Bölücü terör örgütü PKK, Kılıçdaroğlu ile yol yürüyor"

MHP Lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlunun Türkiyenin önünü kesmek için çırpındığını ifade ederek, "Kervan yağmacıları istikrarımızı bozmak için uğraşıyor. Bölücü terör örgütü PKK, Kılıçdaroğlu ile yol yürüyor. FETÖ Kılıçdaroğluna umut bağlıyor. Terörist Demirtaş cezaevinden Oyum Kemal Kılıçdaroğluna, ona oy vereceğim diyor. Amerika Birleşik Devletlerinde yayınlanan gazete Kılıçdaroğlunu kendilerine benzetiyor. Bunun yanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın yenilgisini Türkiye ile Batı arasında sağlıklı ilişkilerin ve dünya çapında bir zaferin işareti olarak değerlendiriyor. Ekonomist dergisi, Erdoğan gitmeli manşeti ile nifak saçıyor. Yine Kılıçdaroğlu ABDde yayınlanan gazeteye verdiği röportajda Rusyaya yaptırım uygulama konusunda Batılı ülkelerin aldıkları kararlara uyma sözü veriyor. Sosyal medyadan Türkiyeye savaş açılmıştır. Bütün FETÖcü ve Türkiye düşmanı yılan ve çıyanlar iftiralarla insanlık değerlerini çiğnemektedirler. Hepsi birden Kılıçdaroğlu propagandası yapmaktadır. İnsanların mahremiyeti, özel hayatı, hak ve özgürlükleri en adi şekilde hedef alınmaktadır. FETÖ, geçmişteki hak ve hukuk ihlallerine bugünlerde de yenilerini eklemektedir. Haysiyet cellatları kumpaslarını sürekli derinleştirmektedir. Zillet ittifakı adayı Kılıçdaroğlu, ahlaksızlığın ve her türlü kanunsuz ilişki ağlarının göbeğindedir. Kılıçdaroğlunun demokrasi iddiaları yalandır, Kılıçdaroğlunun adalet ve özgünlük sözleri baştan aşağıya kandırmacadır. Demokrasinin ahlaki temelleri vardır ve mutlaka olmalıdır. Milletsiz bir vatan, hukuksuz bir özgürlük, haksız bir demokrasi, haksız bir adalet, hakikatsiz ve hafızasız bir insan düşü kuran mihrakların bitmek tükenmek bilmeyen operasyonel faaliyetleri devamlı mesafe almaktadır. Bu mihrakların umut ve heyecan kaynağı Kemal Kılıçdaroğludur. Değerlere yönelik kategorik saldırılar, kavramlara yönelmiş işgal niyetleri, maneviyatımıza kurulmuş tuzaklar zillet ittifakının son çırpınışlarına delalettir. PKK, HDP ve küresel emperyalizm destekli zillet ittifakının, insanlığın ortak hazinesi olan demokrasiye, hukuka, özgürlüğe, adalete hazımsızlığı ileri düzeydedir" diye konuştu.

"Türk ve Türkiye Yüzyılı vizyonu Allahın izniyle gerçekleşecektir"

Devlet Bahçeli, Türk ve Türkiye Yüzyılı vizyonunun Allahın izniyle gerçekleşeceğini belirterek, "Milletimize hangi sözü vermişsek 27. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisinde yerine getirdik. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin geride kalan yaklaşık 5 yıllık uygulama döneminde Cumhur İttifakı olarak kronik sorunlara neşter vurduk. Çözümsüz gibi duran tüm sorunları çözmeyi başardık. Cumhur İttifakının umut olduğunu gösterdik. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin muktedir ve müstesna kazanımları ile ülkemizin önünün açılmasına gururla şahit olduk. Aynısını 28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapacağız. Sizlerin desteği ile mutlaka başaracağız. Cumhuriyetin 100. yıl dönümü milletimize 100 sözümüz vardır ve hepsini de Allahın izniyle gerçekleştirmeye kararlıyız. Elbette yapacağız, birlikte yapacağız. Başta Amerika, Avrupa Birliğinin bazı ülkeleri, bunların ne idiği belirsiz kişileri, Türkiyede Recep Tayyip Erdoğanı sileceklerini söylüyor. Buradan, Aksaraydan sesleniyorum. Hans, Sam, Coni, Henry aklınızı başınıza alın. Recep Tayyip Erdoğan Anadolu çocuğudur. Yılmaz ve yıkılmaz. Kimseye boyun eğmez. 14 Mayısta da Allahın izniyle Cumhurbaşkanımız olacaktır" ifadesini kullandı.

Yasin Can

Yorumlar (1)
Nuri 3 hafta önce
Baraj altına haydeee
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı