Eski Sağlık Sen Başkanı istifa edip yeni sendika kurdu

Eski Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık Senden istifa ederek teşkilatıyla birlikte yeni bir sendika kurduğunu açıkladı.

Sendika 16.09.2022, 15:41
Eski Sağlık Sen Başkanı istifa edip yeni sendika kurdu

Eski Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık Senden istifa ederek teşkilatıyla birlikte yeni bir sendika kurduğunu açıkladı. Yeni sendikanın adı da; “Yeni Sendika.”

Birçok ilde teşkilatlanmayı tamamladıklarını açıklayan Metin Memiş, geçmişin verdiği tecrübe bilgi birikim ve sahadan gelen yoğun talep üzerine bu yola çıktıklarını açıkladı.

Sağlık Sen Ordu Şubesi eski Başkanı Bilal İnanlı da Yenilikçi Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası(Yeni Sendika)’da yer aldığını belirterek, sosyal medya hesabından şunları paylaştı; “Değerli dostlar; aygıdeğer Genel Başkanım Metin Memiş Beyin öncülüğünde kurmuş olduğumuz “Yeni Sendika” dolasıyla gerek Bizleri ziyaret ederek, telefonla arayarak sosyal medyada, özelden iyi dilek ve temennilerde bulunan tüm dostlara, siz değerli kardeşlerime ayrı, ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Çıkmış olduğumuz bu yolda rabbim bizleri mahçup eylemesin. Rabbim hayırlı güzel hizmetler yapmayı tüm ekip arkadaşlarımıza nasip eylesin.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı