Memur-Sen'den Kamu-Sen'e Sert Cevap!

Memur-Sen'den Kamu-Sen'e Sert Cevap: Bu ikiyüzlü anlayış Sonlarını getirecek farkında değiller

Sendika 14.01.2024, 19:55
Memur-Sen'den Kamu-Sen'e Sert Cevap!

Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Güneyin Katıldığı bir televizyon programında 3600 Ek gösterge ile ilgili maddeye dair Memur-Sene yönelttiği eleştirilerisine tepki Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcıdan geldi. Çakırcı “Bunlar ne yazdıklarının farkında değiller” diyorlar, biz ne yazıldığını çok iyi biliyoruz da anlaşılan onlar neye el kaldırdıklarının farkında değiller. Eliyle onayladığını diliyle inkar eden, tutarsızlığından yüzü kızaracağına haris tavırlarla gözü kararan bu ikiyüzlü anlayış sonlarını getirecek ancak anlamamakta ısrar ediyorlar dedi.

ÇAKIRCI açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Atalarımız “meyvesiz ağacı sallayıp durma” dese de Allahtan umut kesilmez diyerek gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz

.*

Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısının 7. Dönem toplu sözleşme sürecinde kendisinin de dahil olduğu, tüm hakem heyetiyle birlikte el kaldırarak onayladığı, 3600 Ek gösterge ile ilgili maddeye dair eleştirilerisine güler misiniz ağlar mısınız?

Çok iyi bildikleri halde çarpıtarak servis ettikleri bu sürece dair, hayal dünyasında senaryo metni yazıp bir de üstüne kantocu edasıyla seslendirmeler eşliğinde oynamak, el kaldırarak onayladıkları kararı utanmadan iftira konusu kılmak gerçekten takdiri (!) hak ediyor.

Sendikacılıklarını yerin dibine batırsa da amatör tiyatromuz yeni yıldızlar kazanıyor. “Bunlar ne yazdıklarının farkında değiller” diyorlar, biz ne yazıldığını çok iyi biliyoruz da anlaşılan onlar neye el kaldırdıklarının farkında değiller.

Eliyle onayladığını diliyle inkar eden, tutarsızlığından yüzü kızaracağına haris tavırlarla gözü kararan bu ikiyüzlü anlayış sonlarını getirecek ancak anlamamakta ısrar ediyorlar

Yorumlar (2)
Şaban Bahçesiz 1 ay önce
Durun!!! Siz kardeşsiniz...
KOSOVALI 1 ay önce
Bak ramazan yüzlerce ülkücüyü komisyonlarla görevden aldınız. mülakatlarda 40 puan bile vermediniz. bir günlük yöneticiliği olmayan adamları tuttunuz müdür yaptınız. 76 dan müdür olmak için birbirinizi yediniz. Sen kim Kamu Sen kim. dil uzattığın insanlar gün gelir bunun hesabını sorar haddini bil.
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı