Memurlara da Bayram İkramiyesi Verilsin!

Genel Başkan Talip Geylan, görevi başındaki memurlara da bayram ikramiyesi verilmesini yineleyerek, “Yaklaşık 15 milyon vatandaşına bu ikramiyeyi verebilen bu ülkenin bütçesi, aktif çalışan memurlarımıza da ödemekle sarsılmaz!”dedi.

Sendika 10.02.2024, 22:02
Memurlara da Bayram İkramiyesi Verilsin!

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, görevi başındaki memurlara da bayram ikramiyesi verilmesini yineleyerek, “Yaklaşık 15 milyon vatandaşına bu ikramiyeyi verebilen bu ülkenin bütçesi, aktif çalışan memurlarımıza da ödemekle sarsılmaz!”dedi.

Genel Başkan Talip Geylan açıklamasında şunları söyledi: 

“Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Vedat Işıkhan, emeklilere verilen 2000 TL’lik bayram ikramiyesinin yükseltileceğini duyurdu. Dilerim kayda değer bir artış sözkonusu olur. Ancak görevi başındaki memurlarımızın da ikramiye kapsamına alınması artık sağlanmalıdır. Yaklaşık 15 milyon vatandaşına bu ikramiyeyi verebilen bu ülkenin bütçesi, aktif çalışan memurlarımıza da ödemekle sarsılmaz!

Gelin ayrımcılığa son verelim ve kamu hizmetini yürüten memurlarımıza da bayram ikramiyesi ödeyelim.”dedi.

Yorumlar (2)
Aydin 2 hafta önce
Turkiye dusmani
Hemşeri 2 hafta önce
Bayram ikramiyesini bırakın sayın başkan,kamu işçilerine verilen ikramiyeler memurlara neden verilmiyor. Bunun mücadelesini yapın ,işçilere gelince para var kriz yok memurlara gelince kriz var.
Sendika olarak önce bu mağduriyetin son bulması için mücadele edin..
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 23 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı