O Üniversite'de rekor maaş promosyonu

Yetkili Sendika olduğumuz Kırklareli Üniversitesinde 2021 -2023 yıllarını kapsayan 3 yıllık maaş promosyon ihalesini 3 yıl için Kişi Başı 4.360 TL olarak en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası kazanmıştır.

Sendikalar 14.09.2020, 20:00
O Üniversite'de rekor maaş promosyonu

Kırklareli Üniversitesinde yapılan promosyon ihalesinde kişi başına düşen miktar 3 yıl önce yapılan promosyon ihalesinde alınan miktarın yaklaşık 2 katı kadar. 

Üniversite İdari Personel Sendikası (ÜNİ-PER-SEN)den yapılan açıklama şu şekilde:

Yetkili Sendika olduğumuz Kırklareli Üniversitesinde 2021 -2023 yıllarını kapsayan 3 yıllık maaş promosyon ihalesini  3 yıl için Kişi Başı 4.360 TL olarak en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası kazanmıştır. 

Kırklareli Üniversitesinde yapılan promosyon ihalesinde kişi başına düşen miktar 3 yıl önce yapılan promosyon ihalesinde alınan miktarın yaklaşık 2  katı kadardır. Üniversitemiz akademik, İdari ve 4/D (Sürekli İşçi) personeline hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Personel sayımızın düşük olmasına rağmen bizimle aynı tarihte yapılan ihalelere baktığımızda başarılı bir ihale süreci yürütüldüğü ortadır.

Kırklareli Üniversitesi  1240 personel Yıllık :1,453 TL
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yıllık : 1.297 TL
Uludağ Üniversitesi  6760 personel yıllık : 1.263 TL

Üniversite İdari Personel Sendikası  Kırklareli Üniversitesi Temsilciliği olarak Yetkili sendika olmamız nedeniyle katıldığımız ihalede bu memnun edici sonucu elde etmemizde büyük katkıları olan başta Kırklareli Üniversitesi Rektörü Bülent ŞENGÖRÜR, Genel Sekreter Ahmet ŞİMŞEK, Mali İşler Daire Başkanı Tuğrul YAVUZ, Sendikamız Genel Başkan Yard. İbrahim GÜZEL ve Üniversite Temsilcimiz Burak ALTINSOY’a Teşekkür ederiz.

Sendika olarak üzerimize aldığımız büyük ve zorlu  görevle Üniversite İdari Personelinin İlk ve Tek Temsilcisi olarak durmadan yorulmadan yolumuza devam ediyoruz. Bugün Kırklareli Üniversitesinde Yetkili Sendika olmayı ve Öğretmen Sendikalarının Yetkili olduğu Üniversitelerdeki promosyon ihalelerinden çok daha yüksek bir rakamı Personelimize kazandırmayı başardık. Yarın Tüm üniversitelerde daha büyük kazanımlar için desteğinize ihtiyacımız var gelin Sendikanıza Ailenize sahip çıkın hep birlikte haklarımıza sahip çıkalım…

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
banner51
16°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 19 Ekim 2020
İmsak 05:48
Güneş 07:13
Öğle 12:54
İkindi 15:54
Akşam 18:25
Yatsı 19:44