İhtiyaç Kredisi Kampanyalarıyla Nakit İhtiyacınızı Hızlıca Karşılayın!
Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi ve gelir belgesiz olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından sunulan 67.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak nakit ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilirler. Bu bankalar, bireysel müşterilere aynı gün içinde ihtiyaç kredisi sağlayarak finansal ihtiyaçlarına anında çözüm sunuyor.

Acil İhtiyaçlarınıza Özel 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Fırsatı
Acil ihtiyaçları olan kişiler için bu kredi kampanyaları oldukça avantajlıdır. Başvurularını gerçekleştiren kişiler, acil durumlarında 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanma imkanına sahip olacaklar ve kredi ödemelerini aynı gün içinde hesaplarına alabileceklerdir. Yapı Kredi Bankası ve Akbank, müşterilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Ancak, başvuracak kişilerin banka kredi puanının 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası ve Akbank Üzerinden Hızlı Başvuru İmkanı
Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Yapı Kredi Bankası'ndan kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, cep telefonları üzerinden SMS atarak başvuruda bulunabilirler. Bireysel olarak bir SMS göndermek isteyenler, "bireysel" yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını ve bir aylık gelirlerini yazıp, 44 11 numarasına bu mesajı göndererek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirler.

En düşük emekli aylığı 12 bin 500 TL oldu! En düşük emekli aylığı 12 bin 500 TL oldu!
Editör: Haber Merkezi