Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ'nden tek seferde yapılacak 10.000 TL - 19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 500 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi ve kampanyanın 31 Ağustos'ta sona ereceği ifade edildi.

SMS GÖNDERİLECEK

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği belirtilen duyurunun devamında SMS ile katılım kapsamında TATİLSEPETİ yazıp 4757 'ye SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilen Zirat Bankası duyurusunda Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği ifade edildi.

Ziraat Bankasının kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyurunun devamında Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 7 Eylül 2023 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 7 Ekim 2023 tarihinde geri alınacağı ifade edilerek Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabileceği aktarıldı.

KAMPANYANIN YAPILAN DUYURUSU

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 1.000 TL Bankkart Lira'dır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

Kampanya Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlar, ön ödeme tutarı kampanya koşullarını sağladığı taktirde kampanyaya dahildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.

kamugundemi

Kredi kartı kullanımında yeni düzenlemeler geliyor! Kredi kartı kullanımında yeni düzenlemeler geliyor!