Lazer teknolojili süpürge Dyson V15 Türkiye'de

Lazer teknolojisi ile donatılan yeni nesil kablosuz elektrik süpürgesi Dyson V15 Türkiye'de satışa sunuldu. İşte yeni modelin özellikleri.

BİLİM VE TEKNOLOJİ 15.09.2021, 21:42
Lazer teknolojili süpürge Dyson V15 Türkiye'de

Dyson, evlerdeki gizli tozu ortaya çıkarmak için lazer teknolojisine sahip ilk süpürgesini Türkiye’de kullanıcılarla buluşturuyor. Dysonın şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı yeni kablosuz süpürgeleri, derinlemesine bir temizliğin bilimsel kanıtı için mikroskobik tozu tespit etme, temizleme ve hesaplama özelliklerine sahip.

Lazer teknolojili süpürge Dyson V15 Türkiyede

Dyson V15 ailesi Dyson V15 Detect ve Dyson V12 Detect Slim isimli iki farklı modelden oluşuyor. Her iki modelde de 10 mikron kadar küçük gizli tozu görünür kılmak üzere tasarlanan ve emilen tozların bilimsel kanıtını sağlamak için akustik bir piezo sensör bulunuyor.

Yeni kablosuz süpürgeler, en güçlü derinlemesine temizlik için 240 watta kadar emiş ve 5 aşamalı filtreleme üreten bir Dyson Hyperdymium motor kullanarak 0,3 mikrona kadar toz parçacıklarının yüzde 99,99unu yakalıyor. Her evin farklı temizlik ihtiyaçlarını karşılayan yeni Dyson kablosuz süpürge serisinin bir parçası olan bu makineler, insanların yüzde 60ının her zamankinden daha fazla temizlik yaptığı bir zamanda daha hijyenik evler oluşturmaya yardımcı oluyor.

Yeni Dyson teknolojilerinin özellikleri:

  • Lazer teknolojisi, Hiçbir tozu gözden kaçırmamanız için Slim Fluffy temizleme başlığına entegre edilmiş tam açılı yeşil lazer, gözle görülmeyen toz parçacıklarını ortaya çıkarıyor.
  • Akustik toz Algılama, derinlemesine temizlik yaptığınıza dair güvence sağlıyor. LCD ekran parçacıkların büyüklüğünü ve sayısını gösteriyor. Yüksek Torklu başlığıyla ”Auto” modda farklı zemin türleri ve toz miktarlarında emiş gücünü otomatik olarak artıran piezo sensor, mikroskobik toz parçacıklarını sayarak ve ölçerek derin bir temizliğin gerçek zamanlı bilimsel kanıtını sunuyor.
  • Yeni Anti-tangle mini motorhead saçları hızlı bir şekilde temizliyor. Küçük alanlar için kullanım kolaylığı sunan motorlu başlık, dolanmayı önleyen konik fırça çubuğuyla saçı spiral şeklinde alıp hazneye atıyor.

    Dyson V15 modellerinin Türkiye satış fiyatı

    Dyson Detect V15 ve Dyson V12 Detect Slim, 15 Eylül 2021 tarihinden itibaren Dyson.com.tr, İstanbul İstinyePark ve Akasya AVM’de yer alan Dyson Demo Store’lar ve seçili doğrudan satış noktalarında satışa sunuluyor.

  • Dyson Detect V15 Absolute kablosuz süpürge: 6.999 TL
  • Dyson V12 Detect Slim Absolute kablosuz süpürge: 5.999 TL
Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31