Piyasaya göre çok daha uygun fiyatlarla satış yapacağının müjdesini veren popüler marka Fiat, kampanyasının detaylarıyla ilgili de bilgi verdi. Araç fiyatlarının milyonlarca liraya çıkmış olduğu bu aylarda 611 bin 900 liraya araç satışı yapacağını söyledi.

Araç almak hayal oldu Fiat kampanya yaptı

Araç almanın hayal olduğu bu zamanlarda popüler otomobil markası Fiat, yeni bir kampanya başlattığı duyurdu. En çok tercih edilen modellerinden Fiorino’da kampanya yapan Fiat, ÖTV muafiyeti bulunan vatandaşlar içinde fırsatlar sunuyor İşte Fiat’ın yeni kampanyasının detayları!

Otomobil piyasasında ikinci el fiyatları bir dönem sıfır fiyatlarının da üstüne çıkarken, araç almak neredeyse hayal haline gelmişti. Galeriler sıfır araçları teslim etmek için aylarca beklemeye alınırken, ikinci el fiyatları çok önemli bir seviyede yükseldi. Bunun üzerine Fiat, yeni bir kampanya başlatıp anında teslim sıfır araç kampanyası yaptı. Kampanya kapsamında sadece ÖTV muafiyeti bulunan kişilerin araç satın alabileceği vurgulanırken, fiyatların 611 bin lira civarına kadar düşüyor olması da dikkat çekti.

ÖTV muafiyeti bulunanlara 611 bin 900 liraya sıfır otomobil satışı !

ÖTV muafiyeti olan kişilerin yararlanabileceği bu kampanya kapsamında yüzde 45 ve üzeri engeli bulunanlar hedeflendi. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) onayı ile alınacak olan engellilik raporu ile başvuru yapabilecek olan engelliler, ÖTV’siz bir şekilde uygun fiyatlara araç satın alma imkanına sahip olacak.

8 bankadan sıfır faizli kredi 8 bankadan sıfır faizli kredi

Sıfır ve ikinci el araç kredilerinde faizler yüzde 6 civarında devam ederken, bazı markalar sıfır faiz kampanyaları yapmaya devam ediyor. Fiat ise bu hususta en çok tercih edilen modeli Fiorino’da fiyatları uygun yapma kararı aldı. ÖTV muafiyeti bulunanları hedefleyen marka, koşullara uygun olanların 611 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla sıfır araç sahibi olabileceklerinin müjdesini verdi. Yapılan bu duyuru sonrası birçok kişi heyecanla aracın satışa çıkmasını ve bu imkanı değerlendirmeyi bekliyo