Veli Müdüre Saldırdı !

Erkek öğrenci kız öğrenciyi rahatsız etti! Veli okulu basıp müdüre saldırdı

Gündem 16.12.2023, 15:59
Veli Müdüre Saldırdı !

Sabah Gazetesinden Bülent Cankurtun haberi;

Akran zorbalığı sosyetenin çocuklarının gittiği okullara musallat olmuş durumda. İki gündür Koç Lisesindeki akran zorbalığını yazıyorum, şimdi de bir başka sosyete okulu olan Açı Lisesinde yaşananlardan bahsedeceğim. Sosyeteden birçok ünlü ismin çocuğunun gittiği Bahçeköydeki Açı Lisesinde de akran zorbalığı yaşandığını öğrendim.

Üstelik bu kez akla zarar olaylar yaşanmış! Erkek bir öğrenci, bir kız öğrenciyi, sözlü ve fiziki olarak rahatsız ediyormuş. Kız, durumu ailesine anlatmış ve babası da okulu basmış!


Evet, abartmıyorum, kızın babası, yanına birkaç kişiyi de alarak okula gitmiş ve kızını rahatsız eden öğrenciyi bulup -kendince- cezalandırmak istemiş. Öğrenciyi bulamayınca okulun müdürünü bulup üzerine yürümüş!

Güvenlik görevlileri hemen polisi aramış. Polis okula gelip olaya el koymuş. İstanbulun en ünlü özel liselerinden birinde yaşananlara bakar mısınız!

Kızın yaşadığı rahatsızlığa mı üzülürsünüz, velinin okulu basmasına mı şaşırırsınız yoksa okulda polisleri gören öğrencilerin yaşadığı travmaya mı yanarsınız. Yazık! Daha lise çağındaki çocuklara bunları yaşamamalı.

Kaynak : Sabah

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı