Öğretmen atama Haberleri

öğretmen atama haberleri ve güncel öğretmen atama gelişmeleri, öğretmen atama ile ilgili tüm video, öğretmen atama fotoğrafları ve öğretmen atama haberleri AjansKamu.Net - Memur, Meb Personel ve Kamudan Haber Sitesi sitemizde


Öğretmenler

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için başvuruları almaya başladı. Bugünden itibaren elektronik ortamda yapılacak başvurular, 31 Mayıs'a...

Öğretmenler

Proje okullarına atama nasıl oldu? Puana göre mi yapıldı?

Öğretmenler

Proje Okullarına Öğretmen Atama Sonuçları bugün açıklanıyor.

Öğretmenler

Proje okullarına öğretmen atama sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan takvime göre 10 Mayıs 2024 Cuma günü açıklanacak.

Öğretmenler

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Diyarbakır'daki Öğretmenler Odası Buluşmaları kapsamında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Tekin, öğretmen adaylarının merakla beklediği atama...

Öğretmenler

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Öğretmen Atamasına İlişkin Kılavuz yayımlandı.

Sendika

EĞİTİM-İŞ Genel Başkanı Özbay: "1 Milyona Yakın Öğretmen Adayı Var. Planlama Yapılmazsa Sorunlar Giderek Artacak"

Sendika

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-sen Genel Başkanı Ali Yalçın İstanbul mitingi akabinde öğretmen atamaları ile ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Öğretmenler

Öğretmen Atamaları ve Sahanın Gerçekleri

Öğretmenler

Öğretmen atamaları için gün verildi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin bakın öğretmen atama takvimini ne zaman açıklayacak?

Öğretmenler

2024 öğretmen atamaları için Ulus’ta mülakatsız eylemi yapıldı. 48 bin öğretmen atama haberi ise yeni geldi.

MEB

Binlerce Öğretmen Tercihi İptal Edilmişti! MEB Proje okullarına öğretmen atamasında yeni bir takvim duyuracağı ifade ediliyor.

Gazete Manşetleri

  • 24°C
  • 32,80 %-0.03
  • 35,15 %-0.26
  • 2.491,07 %0.05
  • 10.740 %2.57
  • 65.100 %-0.14
  • 3.534 %-1.02