17 Haziran 2024 ile son başvuru tarihi geçmiş olan ilanlar arasında servis elemanı (garson) ve kasiyer pozisyonları da mevcut. Bugün için başvuru ekranı son kez açılarak iş başvurusunda bulunmak isteyenlere şans tanınacak. Bu başvuruyu kaçırmak istemeyenler İŞKUR veya e-Devlet üzerinden ilgili ilana ulaşım sağlamalı ve ardından vakit kaybetmeden işlemlerini tamamlamalılar.

Denizde kalp krizi geçiren iş adamı  hayatını kaybetti Denizde kalp krizi geçiren iş adamı hayatını kaybetti

Bolu’da iş arayanlara müjde!
İŞKUR’un yapmış olduğu iş ilanlarına yenileri eklendi. Bu sefer Bolu’ da ikamet eden kişiler için yeni iş fırsatları ile karşı karşıyayız. Vatandaşın bu ilanları kaçırmaması adına son bir kez daha şans verildi. Başvuru yapmak isteyen kişiler en kısa zamanda İŞKUR resmi web sitesini veya e-Devleti ziyaret etmesi gerekiyor.


Bolu'da iş arayan vatandaşlar için İŞKUR iş ilanlarını açıkladı. Bu aşamada başvurular İŞKUR e-şube üzerinden de yapılabiliyor.

Servis elemanı ve kasiyer alımı!
Son başvuru tarihi 17 Haziran 2024 olan ve İŞKUR tarafından yayınlanan iş ilanları için son bir fırsat verildi. 17 Haziran 2024 son başvuru tarihi olan ilanlar arasında Bolu Dağı Turistik Dinlenme Tesisi A.Ş. için servis elemanı (garson) ve kasiyer pozisyonlarında çalışmak üzere personel alım ilanı bulunuyor. İş başvuruları için İŞKUR giriş sayfasından e-devlet bilgileriyle giriş yaparak ilgili ilanlara başvuru yapılabilir.

Alım yapılacak pozisyonlar şu şekilde belirtilmiştir;

BOLU DAĞI TURİSTİK DİNLENME TESİSİ ANONİM ŞİRKETİ-Servis Elemanı (Garson)

BOLU DAĞI TURİSTİK DİNLENME TESİSİ ANONİM ŞİRKETİ-Kasiyer

Editör: ELİF KOÇ