2021 Yılı Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğmuş vatandaşlar Yengeç Burcu'dur. Yengeç burcu halk arasında evcimenliği ile bilinmektedir. Aşırı duygusal, züppe, dağınık, kuşkucu, değişken, kıskanç, zayıf karakterli Yengeç Burcu; kendine acıma meyillidir. Yengeç Burcu'nun olumlu ve olumsuz özellikleri arasında neler olduğuna bir bakalım.

MAGAZİN 31.12.2020, 13:36
2021 Yılı Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcunun; Yönetici Gezegeni Ay, Elementi Su, Niteliği Öncüdür. Uğurlu Sayıları 3 ve 7, Uğurlu Günü Pazartesi, Uğurlu Taşı İncidir. Uğurlu Renkleri Beyaz, Deniz Mavisi ve Gümüş, Kıymetli Taşı Aytaşı ve Amber, Kıymetli Madeniz Gümüştür.

Yengeç Burcu; nazik, hassas, sempatik, merhametli ve düş gücü yüksektir. Analık ve babalık duygulan güçlü Yengeç Burcu insanı; vatansever, yuva sevgisi yüksek, ısrarlı, becerikli ve tutumludur. Kısacası Yengeç Burcu iyi bir eştir.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

7 Ocak 2021 tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak hayatınız daha da hareketlenecek ve geçmişte yapmak istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız eğlence konularına odaklanacaksınız. Görüşemediğiniz arkadaşlarınız varsa onlarla daha sık iletişim halinde olacaksınız.

13 Ocak 2021 tarihinde Jüpiter gezegeni ve Uranüs gezegeni ile kare açı içerisinde olacak. Kendinize yeni bir etkinlik arayabilirsiniz, grup çalışmaları içerisinde bulunabilirsiniz. Motivasyonunuzu yükseltmek size iyi gelecektir.

13 Ocak 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, her türlü ikili ilişkilerinizi ön planda olacak. Aşk hayatınızda sorunlar varsa bu sorunlara farklı bir bakış açısı getirmek isteyeceksiniz

28 Ocak saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, para ile ilgili kollarınıza daha çok odaklanacaksınız. Sosyal çevrenizi ilgilendiren konularda bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir ve kendinizi istemediğiniz bir kavganın içerisinde bulabilirsiniz.

8 Ocak 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak bu sayede ilişkinizdeki sorunları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Partnerinizle aranızda sorun yaratan konulara odaklanarak daha yapıcı bir ruh haline geleceksiniz.

İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Ocak ayının başına doğru girecek olduğunuz bir ortamda yeni bir ile tanışabilir ve ani bir şekilde ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki size oldukça iyi gelecek ve uzun süredir aradığınız aşkı bulacaksınız. Aşk konularında şanslı olacaksınız.

14 Ocak 2021 tarihinde Uranüs’ün sert açılarının yerine iyimser açıları gelecek. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinde sorun yaşadığınız konular yavaş yavaş ortadan kalkacak. Yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz. Bu sayede kendi vizyonunuzu geliştirebileceksiniz.

Kardeşleriniz varsa onların hayatlarına odaklanabilirsiniz. Maddi manevi sizden destek görmek isteyebilirler. Aile büyüklerinden birinde sağlık problemi varsa bununla ilgili olumlu bir gelişme yaşayacaksınız.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Bu sizin para ile ilgili kollarınızı ön plana taşıyacak. Borç almak gibi bir düşünceniz varsa bazı aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklıkla yönettiğiniz bir işiniz varsa maddiyatla alakalı geciken borç karşınıza çıkabilir.

Sağlık problemleriniz Ocak ayı içerisinde kendisini göstermeyecek bu yüzden daha rahat hareket edebileceksiniz. Uzun zamandır kullandığınız bir ilaç varsa sağlığınızın iyi gitmesi nedeniyle ilacı bırakma kararı alabilirsiniz.

Yorumlar (0)
-1°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:49
Güneş 08:19
Öğle 13:19
İkindi 15:47
Akşam 18:09
Yatsı 19:34