Aykut Enişte filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Aykut Enişte nerede çekildi?

Aykut Enişte filmi, eğlenceli konusu ve sıcak hikayesi ile televizyon ekranlarında kahkaha tufanı estiriyor. Saflığı ve iyi niyetiyle herkesin sevgisini kazanan esnaf Aykut’un bir anda Aykut enişteye dönüştüğü dizinin konusu, oyuncuları ve çekildiği mekanlar da izleyiciler tarafından merak ediliyor.

MAGAZİN 13.09.2021, 22:09
Aykut Enişte filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Aykut Enişte nerede çekildi?

Aykut Enişte filmi, küçük bir yalan ile başlayan maceranın gitgide büyümesiyle işlerin kontrolden çıkışını anlatıyor. Tüm bunlar olurken de ortaya çıkan komik durumlar, izleyicileri kahkahaya boğuyor. Peki, Aykut Enişte filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Aykut Enişte nerede çekildi? İşte film hakkında merak edilen detaylar…

AYKUT ENİŞTE NEREDE ÇEKİLDİ?

Aykut Enişte filmi, Selimiye ve Yeşilköy Havalimanı gibi İstanbulun farklı semtlerinde çekildi.

AYKUT ENİŞTE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Sıcak kanlı ve yumuşak kalpli Aykut, küçük bir cep telefonu dükkanı işletmektedir. Düğününe ise kısa bir süre vardır. Evlenip bir aile kurmanın hayalini kuran genç adamın dükkanı bir gün soyulur ve elindeki tüm sermayesi ellerinin arasından kayıp gider.

Sigorta şirketini arayan Aykut, dükkanın soyulmasında kendi hatasının olduğunu öğrenir. Sigorta şirketinden gelen Gülşah ise onu bu durumdan kurtarabileceğini söyler ama küçük bir şartı vardır.

Gülşah zengin bir ailenin kızıdır ve ailesi devamlı onu evlendirmek ister. Gülşah Aykut’a sadece bir seferliğine sevgilisi rolünü oynamasını bunun karşılığında ise sigorta işini halledebileceğini söyler. Aykut, teklifi kabul etmeye mecbur kalır ancak işler hiç de ikisinin beklediği gitmez ve genç adam bir anda ailenin sevdiği Aykut enişte oluverir.

AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI VE KARATERLERİ

Aykut: Cem Gelinoğlu
Gülşah: Melis Babadağ Özer
Nurhan: Ege Kökenli
Nurhan’ın ağabeyi: Ferdi Sancar
Sadi Bey: Müfit Kayacan
Gülşah’ın annesi: Lale Başar
Gülşah’ın ablası: Selen Domaç
Gülşah’ın kardeşi: Mekin Sezer
Sude: Ecrin Moğultay
 

Yorumlar (0)
26°
açık
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 21 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33