Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm full izle

ATV’nin yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin’in 3. bölümü yayınlandı. İşte 4 Haziran 2021 tarihli Bozkır Arslanı Celaleddin 3.Bölüm full tek parça izle

MAGAZİN 04.06.2021, 22:59

Bozkır Arslanı Celaleddin 3.Bölüm full tek parça izleme linki hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin yeni bölümü 4 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi. 

Başrollerinde Emre Kıvılcım ve Yulduz Radjova gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu haftaizleyenlerden büyük beğeni aldı 

Türk tarihinin kahraman komutanları arasında yer alan Celaleddin Harzemşahın heyecan dolu hikayesini anlatan ATV’nin yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin’in 3. bölümü yayınlandı. İşte 4 Haziran 2021 tarihli Bozkır Arslanı Celaleddin 3.Bölüm..

Bozkır Arslanı Celaleddin 2.Bölümde ne olmuştu?

Bozkır Arslanı Celaleddinin ikinci bölümünde, Harzemşah sarayında iktidar savaşları kızışırken, Celaleddinin kurtardığı Kutlu Bikenin Cengiz Hanın ajanı olduğu ortaya çıkacak. Celâlettinin saraya Kutlu Bike ile dönmesi herkeste endişe yaratır. Bu durumun Cengiz Hana açıkça savaş ilanı olduğunu düşünen ve Celaleddinin emrine karşı gelerek elçilik kafilesine katılmasına sinirlenen Sultan Aleaddin, Celaleddinin zindana atılmasını emreder. Tüm bu gelişmeler sarayda derin çatlaklar oluştururken, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun komutanların kontrolü nedeniyle de karşı karşıya gelir. Cengiz Hanın ajanı olan Kutlu Bike, ilk vazifesini yerine getirir. Kutlu Bikenin hamlesi Türkan Hatunu hiç istemediği bir çıkış yapmak zorunda bırakır.

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm izle

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Bozkır Arslanı Celaleddin Son Bölüm Atv Özeti

Harzemşah sarayında iktidar mücadelesi sürerken, Sultan Aleaddinin sağlığı iyice bozulmuştur. Celaleddin, Cengiz Han tehlikesine karşı devleti bir arada tutmaya uğraş verirken, Vezir Şemseddin saraya sızan casusu bulmak için araştırma yapmaya başlar. Cengiz Hanın Harzemşahları sarayını karıştırıp potansiyel düşmanını zayıflatmak için ittifak yaptığı Hasan Sabbah taraftarı Sabbahiler, hedefine Türkan Hatunu koyar.

CELALEDDİN GÜÇLER ARASINDA DENGEYİ BULMAYA ÇALIŞIYOR

Türkan Hatun itham edildiği suçlamaların ardından bir karar vermek zorunda kalır. Sultan Alaeddine sadık askerler ile Türkan Hatuna bağlılığını bildiren Kıpçak komutanlar arasındaki dengeyi bulmaya çalışan Celaleddin ise yaklaşan savaşın yaratacağı yıkımın önüne geçmeye uğraşmaktadır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Konusu Nedir?

Bozkır Arslanı Celaleddin, görkemli bir imparatorluk olan Harzemşah devletinin sultanı Alaeddin Muhammedin büyük şehzadesi Celaleddin Harzemşahın efsanevi hikayesini anlatacak.

Sultan babası ve babaannesi Türkan Hatun arasındaki nüfuz mücadelesinin zayıflattığı devletini hayatta tutmak için kimliğini gizleyerek Moğol hükümdarı Cengiz Hanın huzuruna giren Celaleddin Harzemşah, Cengiz Hanın ülkesini ele geçirmeyi planladığını anlar.

Cengiz Hana meydan okuyup, ülkesini savunmaya karar veren Celaleddin Harzemşah, Cengiz Hanın otağında karşılaştığı ve bütün tehlikelere rağmen kaçırıp Gürgençe getirdiği güzeller güzeli Kutlu Bike ile birlikte kendini büyük bir mücadelenin ortasında bulur.

Türk tarihinin kahraman komutanları arasında yer alan Celaleddin Harzemşahın heyecan dolu hikayesini anlatan Bozkır Arslanı Celaleddin tanıtımları ile sanal alemde ve sosyal medyada büyük ilgi görürken; görkemli prodüksiyonu ve zengin oyuncu kadrosuyla göz dolduracak.

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi oyuncuları kimdir?

 • Emre Kıvılcım
 • Yulduz Radjabova
 • Gülenay Kalkan
 • Cemal Hünal
 • Sezgin Erdemir
 • Kaan Yalçın
 • Rano Shodiyeva
 • Rayxoun Ulesanova
 • Tohir Saidov
 • Saide Rametova
 • Gülenay Kalkan Ünlüoğlu
 • Cemal Hünal
 • Sezgin Erdemir
 • Ferhat Yılmaz
 • Kaan Yalçın

Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 13 Haziran 2021
İmsak 03:24
Güneş 05:24
Öğle 13:09
İkindi 17:09
Akşam 20:44
Yatsı 22:35