Kağıt Ev 2. Bölüm Star full izle

Star Tv Kağıt Ev dizisi 2.bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 26 Nisan 2021 tarihli Kağıt Ev Son Bölüm full tek parça linki ..

MAGAZİN 26.04.2021, 22:11

Kağıt Ev 2.Bölüm 2. bölüm full tek parça kesintisiz canlı izleme linki hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kağıt Ev dizisinin yeni bölümü 26 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kağıt Ev bu hafta izleyenlerden büyük beğeni aldı. 

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay gibi isimlerin paylaştığı Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev’in 2. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kağıt Ev dizisi 2.bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 26 Nisan 2021 tarihli Kağıt Ev 2.Bölüm..

Kağıt Ev 1.Bölümde ne olmuştu?

Fırtına ailesi; üç çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedir; ta ki tek bir yanlış anlaşılmanın yol açacağı trajediye kadar. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, Suçlu Peşinde programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve ilk kez karısını aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemrenin dikkatinden kaçamaz. Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği kişi yanlış olur.

Babasının, ailenin emektarı Gülsüm’ün kızı İnci ile ilişkisi olduğunu zanneder. Babasının üniversitede öğrencisi olan İnci, Cemrenin desteğiyle okumuş, çok çalışkan, sevgi dolu bir kızdır ve Cemrenin kendisine yönelik düşmanca tavırlarından bihaberdir. İki genç kız arasında çıkan tartışma, İncinin ölümüyle son bulur. Çaresizce kızını arayan Gülsümün yardım isteyeceği tek yer Fırtına ailesi iken, İnciyi çaresizce arayan bir kişi daha vardır. İncinin herkesten sakladığı biricik aşkı, Fırtına Ailesinin büyük çocukları Mert. Aylin ve Cihan Fırtına büyük çıkmaz içine düşerler. Evlerinde işlenen cinayet; karı koca için vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde verecekleri en büyük sınav olur. Onlar iyi ebeveyn olmak adına evlatlarını korumaya çalışırken, ömürlerini verdikleri adalete de ihanet ederler.

Star tv Kağıt Ev dizisi 2.bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için  26 Nisan 2021 tarihli Kağıt Ev 2.Bölüm ful tek parça kesintisiz canlı izleme youtube linki .

Kağıt Ev 2. Bölüm izle

Kağıt Ev 2. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kağıt Ev Son Bölüm Özeti

Kızlarının korkunç cinayetiyle büyük bir kabusun içine düşen Cihan ve Aylin Fırtına, evlatlarının suçunu örtbas etmeye çalışırken çok daha büyük çıkmaza düşerler. Her yalan yeni yalanları, her hata yeni hataları doğurur.

Kocasının emektar yardımcılarının kızı İnci’yle ilişkisi olduğunu düşünen Aylin ve ailesini, bu uçurumdan kurtarmaya çalışan Cihan arasında evliliklerinin en büyük gerilimi yaşanır. Onların kale gibi gördükleri yuvaları, güvensizlikle çatırdamaya başlamıştır. Cihanın gerçek kaçamağı Azra İnce ile ilişkisi ise ayağına dolanır ve onu iyice zor durumda bırakır.

İnci’nin annesi, kocasıyla kavga edip evi terk eder ve Fırtına ailesinin yanında yaşamaya başlar. Bu durum Aylin ve Cihan için çok daha büyük tehlike oluşturmaktadır. Hele de pervasızlığıyla sağı solu belli olmayan Cemre’nin ürkütücü tavrıyla.

Büyük bir tedirginlikle kızını korumaya çalışan Aylin’in geçmişinden gelen sırrı, cinayetin sebebi üzerine soru işaretine neden olur.

Evdeki fırtınadan habersiz, sevgilisi için endişelenen Mert ise İnci’yle sevgili olduklarını annesine söyler. Aylin’in tepkisi çok büyük olur. Yoksa Cihan, oğlunun sevgilisiyle mi aşk yaşıyordur?

Kağıt Ev Konusu Nedir?

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı Suçlu Peşinde programının yapımcısı Azra İncenin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylini aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile.

Fakat 26 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsümün kızı İnciyi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemrenin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsümün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnciyi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Merttir... Çünkü İnci, Mertin herkesten gizlediği sevgilisidir.

Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihana tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

Kağıt Ev dizisi oyuncuları kimdir?

 • Erdal Beşikçioğlu (Cihan)
 • Nur Fettahoğlu (Aylin)
 • Tuvana Türkay (Azra)
 • Can Nergis (Bülent)
 • Nihal Koldaş (Gülsüm)
 • Helin Kandemir (Cemre)
 • Nejat Uygur (Mert)
 • Bülent Gültekin (Çetin)
 • Yaşar Üzer (Halil)
 • Bulut Teker (Melisa)
 • Tuğçe Aykut (İnci)
Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 14 Mayıs 2021
İmsak 03:54
Güneş 05:40
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:21
Yatsı 21:59