Kuruluş Osman 47.Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 47.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara gelecek.

MAGAZİN 23.02.2021, 00:15

Kuruluş Osman 47.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 46.bölümde neler yaşandı?

Nikolanın Ölümcül Planı

Kurduğu zekice planla yeğeni Bayhocayı kurtarıp Kulucahisar Kalesine hakim olmayı başaran Osman Bey, Nikolanın Moğolların ardından Kumanlarla yaptığı ittifaktan haberdar olur. Bölge tekfurlarının da desteği ile Osman Bey ve Kayı Obasına öldürücü darbeyi indirmeyi planlayan Nikola, Papanın ajanlarının yanı sıra, Dündar Beyden de destek talep eder.

Bala Hatun, Targunun Hedefinde!

Osman Beye karşı Bizansla ittifak yapan Göktuğ ve Targun, Bizans güçlerinin Kayı Obasına girebilmesi için gerekli istihbaratı sağlarken; Osman Bey, Bamsı Beyin tuzağa düşürülmesi ile ağır bir darbe alır. Papanın ajanları Süleyman ve Melik ise peşinde oldukları emanetleri ele geçirebilmek için bir fırsat yakaladıklarını düşünerek harekete geçerken; Nikoladan Bala Hatunu ortadan kaldırması emrini alan Targun ve Göktuğ da gizlice obaya gelir.

Tuzağa Düşen Bamsı Beyin Akıbeti Ne Olacak?

Osman Bey, Nikolanın Haçlı ittifakına karşı Kayı Obasını nasıl savunacak? Tuzağa düşürülen Bamsı Beyin akıbeti ne olacak? Bala Hatun saldırıdan kurtulabilecek mi? Dündar Bey, Nikolanın teklifine ne yanıt verecek? Osman Bey, kurulan tuzağı bertaraf edebilecek mi? Obaya gelen gizemli misafir dengeleri nasıl değiştirecek? Okların hedefi olan Dumrul Alp şehit mi düşüyor?

Kuruluş Osman 47.bölümde neler yaşanacak_ İşte Kuruluş Osman Yeni Bölüm Özeti

Peşinde olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Beyi esir alan Targun; Kayı Obasından kaçmayı başarır. Nikolanın tuzağına düşen ve Bamsı Beyle birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatunun sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturur. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direnmektedir.

MALHUN HATUN PLANLARI ALT ÜST EDİYOR

Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targunun eline geçmesi büyük şok yaratırken; Osman Bey emanetleri geri almak ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm esirleri kurtarmak için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikolanın planlarını değiştirmesine neden olacaktır.

NİKOLANIN YENİ PLANI NE OLACAK?

Malhun Hatunun gelişi ve Osman Beye desteği dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Bala Hatunu ve esirleri kurtarmak için ne yapacak? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacak? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacak? Savcı Bey ve Bayhocanın akıbeti ne olacak? Dündar Beyin planı başarıya ulaşacak mı? Göktuğ, Targuna engel olabilecek mi?

Kuruluş Osman dizisinin konusu nedir?

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 450 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları kimdir?

 • Osman – Burak Özçivit
 • Bamsı – Nurettin Sönmez
 • Dündar – Ragıp Savaş
 • Gündüz – Emre Basalak
 • Bala Hatun – Özge Törer
 • Selcan Hatun - Didem Balçın
 • Tergen Hatun - Zeynep Tuğçe Bayat
 • Aygül – Buse Arslan Akdeniz
 • Ayşe Hatun – Açelya Özcan
 • Boran – Yiğit Uçan
 • Kongar – Burak Çelik
 • Cerkutay – Çağrı Şensoy
 • Abdurrahman – Celal Al
 • Dumrul – Tolga Akkaya
 • Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 02 Mart 2021
İmsak 06:07
Güneş 07:32
Öğle 13:21
İkindi 16:28
Akşam 19:01
Yatsı 20:20