Maria ile Mustafa 17. Final Bölümde Neler Oldu!

Maria ile Mustafa final bölüm ekrana geldi. Maria ile Mustafa dizisinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Çekimleri Kapadokya Ürgüp'te gerçekleştirilen dizinin yönetmen koltuğuna usta yönetmen Faruk Teber oturuyor. Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizinin bölümleri ilgiyle izlendi. Maria ile Mustafa 17. bölüm ile final yaptı!.

MAGAZİN 31.12.2020, 23:25 02.01.2021, 13:50
Maria ile Mustafa 17. Final Bölümde Neler Oldu!

Maria ile Mustafa 17. bölüm yayınlandı. Atv ekranlarında izleyicinin beğenisine sunulan Maria ile Mustafa’nın başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent var. Yabancı bir kızla Türk bir gencin aşkını konu olan Maria ile Mustafa dizisi Pazar akşamları atvde yayınlandı. Maria ile Mustafa 17. bölüm final bölümü oldu!

Maria ile Mustafa 17. Final Bölümünde Neler Oldu?

Maria Görkemin elinden kurtulmaya çalışırken hiç beklemediği bir şey olur. Marianın ve Mustafanın hayatını alt üst edecek bir kötü sürpriz var. Şahin ailesini geri kazanmak için elinden geleni yapar ancak İclal hala çok kırgındır. Rüzgar, Nisana aylar önce verdiği sözü tutmak için büyük bir yükün altına girer. Mustafanın da yardımlarıyla gerçekleşen bu sürpriz sadece Nisanı mutlu etmekle kalmaz, tüm aileyi bir araya toplar. Nadirenin Nihattan aldığı mesaj, ikilinin yepyeni bir hayata başlamasının ilk adımı olur. Maria, Mustafaya müjdeli bir haber verir. Nihayet çekirdek ailelerini genişleten iki aşık birlikte yepyeni, mutlu bir maceraya başlarlar.

Maria İle Mustafa Eski Bölümlerde Neler Oldu?

Görkemin kumpası neticesinde Candemirlerin şirketine ait tırlarda uyuşturucu bulunmuş, Candemir erkekleri gözaltına alınmıştır. Bu kumpastan kurtulmaya çalışan Candemir Ailesi, hiç beklemediği kötü bir sürprizle karşılaşır. Mustafa, Görkemden şüphelenmeye başlamış, iz sürmektedir. Maria, Görkemi Nesrinle beraber görür ve şüphelenmeye başlar. Ancak bu tanıklığın bedeli ağır olacaktır.

Mustafa ve Maria yaralarını birlikte sarmış, yeni bir başlangıç yapmışlarken, Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkagelmiştir. Görkemin intikam yemini Maria ve Mustafayı nasıl bir yol ayrımına getirecektir? İclal, Şahinin evden ayrılmış olmasının acısını çekerken, Şahin, Çiçekin şimdiye dek hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşır. Çiçekin yolu ise hiç ummadığı bir kişiyle kesişir. Bu rastlantı Çiçeki yeni bir serüvene sürükler. Kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan Goncanın tüm hayalleri kötü sürprizle alt üst olur. Nadire, Nihata aşık olsa da, kocasının katilinin Nihatın kardeşi Galip olması aklından bir türlü çıkmamaktadır. Galipin, zor günlerinde Nihatın yanında olmak istemesi, Nadireyi Nihattan uzaklaştıracak mıdır? İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Görkem, artık daha fazla beklemeyecektir. Bütün aileyi alt üst edecek bir eylem planı yapar. Görkemin bu hamlesi,

Mustafa ve Marianın düğününde bomba patlamış, en mutlu günleri kana bulanmıştır. Herkesi alt üst edecek bu patlama nelere mal olacaktır? Düğünü kana bulayan Galip, Mustafadan kurtulup, Edaya kavuşacağını düşünürken Edanın intiharıyla darmadağın olur. Mustafa ve Maria, yaralarını sarmaya çalışırlarken hayatlarına gizemli bir kişi girer. Patlamadan etkilenen yalnızca Maria ve Mustafa değildir. Rüzgar ve Nisanın ilişkileri de patlamanın ardından alt üst olacaktır. Kudretin gençliğinde yaptığı bir hata tüm Candemir ailesini darmadağın etmek üzeredir. 

Maria ile Mustafa Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi; bu aşk içindeki gerilimi, imkansızlığı ve ikilinin yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak. Maria ile Mustafa dizisinin başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent paylaşırken, projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birçok oyuncu rol alıyor.

Hilmi Cem İntepe - Mustafa Candemir: Kapadokyanın güçlü ailelerinden biri olan Candemir Ailesinin iyi eğitimli, modern, dürüst, başarılı ve çalışkan oğludur. Yenilikçi ve çağdaş fikirleriyle ailenin servetinin bu günkü halini almasını sağlamış sevilen ve sayılan bir adamdır. Hayatı boyunca onlar için hiç bir fedakârlıktan kaçınmayacak derecede ailesine düşkün biridir. Ta ki Latin güzeli Maria ile tanışana kadar!

Jessica May - Maria Yıldırım: Türk bir babayla Kolombiyalı bir annenin tek kızıdır. Yedi yaşında ayrılmak zorunda kaldığı Kapadokyaya babasının ölümü nedeniyle yıllar sonra tekrar gelir. Babasından kalan miras işlerini hallederek bir an önce Kolombiyaya dönmek istemektedir. Ama kaderin onunla ilgili başka planları vardır!

Tamer Levent - Kudret Candemir: Mustafanın ve Candemir ailesinin babası, atasıdır. Eşini kaybettikten sonra çocuklarını disiplinli bir baba olarak büyütmüş, sevgisini göstermekte zorlanan özünde iyi bir adamdır. Ailesi ve onuru her şeyden önce gelir. Kudretin son sözünün üstüne söz yoktur!

Haldun Boysan - Haşmet Yalçınoğlu: Yalçınoğlu ailesinin reisidir. Astığım astık kestiğim kestik bir baba ve sert bir kocadır. Sözünün üstüne söz söyletmeyen, kendi doğruları dışında hiçbir şeyi umursamayan, huysuz, geçimsiz, haris bir adamdır. Birlikte doğup büyüdüğü ve bir zamanlar can dostu olan Kudret Candemirin en ezeli rakibi ve düşmanıdır.

Alpay Atalan - Nihat Yalçınoğlu: Yalçınoğlu ailesinin büyük oğlu, Goncanın da abisidir. Kazara Nadirenin kocası Halilin ölümüne neden olması nedeniyle altı sene hapiste yattıktan sonra dışarı çıkar. Yaşadığı bu olayla baş etmek için büyük bir vicdani savaş verirken bir de Nadirenin haklı kini ve nefretiyle mücadele etmek zorundadır.

Ezgi Çelik - Nadire Candemir: Kudretin en büyük çocuğu, Candemir Ailesinin en sert karakteridir. Anneleri ölünce daha kendisi çocuk sayılacak yaştayken kardeşlerine annelik de ettiği için kardeşler tarafından sayılır ve sevilir. Yıllar önce kaybettiği kocası Halilin ölümünden beri hayatı kendine zehir etmiş, buna neden olan Nihat Yalçınoğluna da düşman kesilmiştir.

Haki Biçici - Şahin Candemir: Mustafanın abisidir. Ondan büyük olmasına rağmen aile içinde kardeşi gibi muamele gördüğü için bu durumdan rahatsızdır. Hayattaki en büyük amacı, babaları Kudretin gözbebeği ve en kıymetli evladı olmaktır. Kızı Zeyno ve karısı İclale çok düşkündür.

Zeynep Gülmez - Reyhan Özer: İstanbuldan Kapadokyaya göçmüş, Ürgüpte küçük bir lokantayı devralarak burada ev yemekleri satan, neşeli, kalender, samimi, akıllı ve gösterişli bir kadındır. Elinin mahareti ve dilinin tatlılığıyla özellikle Kudret Candemir başta olmak üzere herkes tarafından sevilen, sayılan bir esnaftır.

Yorumlar (0)
12°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:45
Güneş 08:13
Öğle 13:22
İkindi 15:56
Akşam 18:20
Yatsı 19:43