Nilperi Şahinkaya takıntısını ilk kez açıkladı

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, katıldığı programında samimi itiraflarda bulundu. Plan ve program konusunda takıntılı olduğunu söyleyen Şahinkaya, bununla ilgili şaşırtıcı bir örnek verdi

MAGAZİN 27.05.2021, 17:54
Nilperi Şahinkaya takıntısını ilk kez açıkladı

Cem Yılmazın yeni projesi Erşan Kuneri ile ekranlara dönmeye hazırlanan Nilperi Şahinkaya (33),İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu.

Babası büyükelçi olan Şahinkaya, babasının mesleği gereği çocukluk yıllarının dört yılda bir ülke değiştirerek geçtiğini ve Türkiye’ye temelli dönüşünün liseye başladığı zaman gerçekleştiğini anlattı.
Ünlü oyuncu, bürokrasi içerisinde geçen çocukluk yıllarına dair hatırladıklarını, "Aslında farklı ve alışılmadık bir şey olduğunu hissediyordum çocukken de. Büyük davetlerden sofralara konulan ve dışardan içeri doğru kullanılması gereken çatal bıçaklara kadar ortamın farklı olduğunu hissediyorsun bir şekilde” sözleriyle ifade etti.
"ADAPTASYON SORUNU YAŞAMADIM"

Şahinkaya, çocukluk yıllarındaki sürekli yer değiştirme halinin Türkiye’ye temelli dönüşünde bir sıkıntı yaratıp yaratmadığı konusunda, "Türkiye’ye dönmeye en hazır olduğum zamanda geldiğimi hissediyorum. Hiçbir adaptasyon sorunu yaşamadım, yalnızca dört yılda bir ev değiştiriyorum hala. Dördüncü yıla doğru ev üstüme üstüme gelmeye başlıyor. Belki de o çocukluk yıllarından kalan alışkanlık sebebiyledir" ifadelerini kullandı.


"TAKINTIM VAR"

Programın Gözlerimin içine bak bölümünde kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan oyuncu, planlı ve programlı olmak konusunda takıntılı olduğunu itiraf etti.

Ani gelişen durumlar karşısında kendisini rahat hissetmediğini belirten Şahinkaya şöyle konuştu:

"Benim için her şey planlı ve programlı olmak zorunda. Hayatı akışına bırakamıyorum. O kadar ki; mesela evdeyim, hiçbir işim yok. Bir arkadaşım aradı ve Senin evin oradayım, hadi bir kahve içelim dedi. Benim için çok ani olduğu için buluşamam onunla..."Ünlü oyuncu, "Programlar bir üç gün öncesinden ayarlansa fena olmaz benim için. En azından dört saat önceden bilmeliyim ki kendimi mental olarak hazırlayabileyim" sözleriyle, stüdyoda bulunanları kahkahalara boğdu.

Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 13 Haziran 2021
İmsak 03:24
Güneş 05:24
Öğle 13:09
İkindi 17:09
Akşam 20:44
Yatsı 22:35