24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları 

Ajanskamu.Net-Öğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü İndirimleri

Meb Personel 11.11.2018, 20:49 11.11.2018, 20:49
24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları 

Ajanskamu.Net-Öğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü İndirimleri

1- TÜRK HAVA YOLLARI

Kampanya detayları
Biletleme dönemi
09 Ekim 2018 - 24 Mart 2019
Seyahat dönemi
19 Kasım 2018 - 31 Mart 2019
Kurallar ve koşullar 

İç hat öğretmen indirimi Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferleri ile Türk Hava Yolları Hopa seferlerinde uygulanacaktır. 
Codeshare (ortak) uçuşlarda, Türk Hava Yolları Kıbrıs Ercan seferlerinde, açık biletlerde ve promosyon sınıflarında iç hat öğretmen indirimi geçerli değildir. 
Aktarmalı seferlerde indirim uygulanacaktır.
İç hat öğretmen indirimi Türk Hava Yolları internet sitesinde ve satış ofislerinde düzenlenen biletlerde geçerlidir. 

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenler ve aileleri ile YÖK’e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve aileleri bu indirimden faydalanabilir. 


Çift soyadına sahip yolcular, rezervasyon sırasında soyadı bölümüne beraber seyahat edecekleri ailesine ait soyadını girerek indirimden yararlanabilirler. 
Öğretmen yolcumuz hariç, yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret kullanılacaktır. 
İç hat öğretmen indirimleri diğer indirimlerle birleştirilemez. 
Bebek yolcu ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır. 
Diğer uygulama koşulları için orijinal ücret koşulları geçerlidir.

2- TCDD 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: Yüksek Hızlı Trende 24-30 Kasım Tarihlerinde Öğretmenlere %50 İndirim

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla TCDD Taşımacılık AŞnin öğretmenlere yönelik düzenlediği yüzde 50 indirimli tren bileti uygulamasının 24-30 Kasım döneminde geçerli olduğunu dile getiren Turhan, Ulaştırma ailesi olarak 24 Kasım Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımızla kutluyoruz. Öğretmenlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. ifadesini kullandı.

Turhan, kampanyanın, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya Bakanlık tarafından onaylanan her derece ve türdeki resmi ve özel okullarda çalışan öğretmenleri, yükseköğretim kuruluşlarında çalışan öğretim elamanlarını, Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenleri kapsayacağını bildirdi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenlerin biletlerini gişelerden, internetten, 444 82 33 numaralı çağrı merkezinden ya da acentelerden temin edebileceğini aktaran Turhan, TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğünün 24-30 Kasım Öğretmenler Haftası kampanyaları kapsamında bugüne kadar yaklaşık 21 bin 250 öğretmenin seyahatini yüzde 50 indirimli biletle yaptığını kaydetti.


3- PTT

PTTDEN YÜZDE 30 İNDİRİM

Bakan Turhan, Öğretmenler Günü dolayısıyla PTT AŞ tarafından da kampanyalar düzenlediğini, geçmiş yıllarda 24 Kasımdan önceki 5 iş günü APS kurye ve posta kargolarına yüzde 25 indirim uygulandığını anımsattı.

Söz konusu uygulamanın bu yıl için dün başladığını ve 30 Kasıma kadar devam edeceğini belirten Turhan, indirim oranının da yüzde 25ten yüzde 30a çıkarıldığını bildirdi.

Turhan, öğretmen kimlik kartı ibraz edilerek bu indirimlerden yararlanılabileceğini dile getirdi. PTT AŞnin uygulaması kapsamında herhangi bir indirimden yararlandırılan gönderilerde, ayrıca Öğretmenler Günü indiriminden faydalanılamayacak.

Öğetmenx

Yorumlar (0)
banner51
12°
açık
Günün Anketi Tümü
24 Kasımda 60 Bin Öğretmen Ataması Gelmeli mi?
24 Kasımda 60 Bin Öğretmen Ataması Gelmeli mi?
Namaz Vakti 27 Kasım 2020
İmsak 06:28
Güneş 07:58
Öğle 12:57
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:10