Bir İl Milli Eğitim Müdürü Daha Görevden Alındı

Bir İl Milli Eğitim Müdürü Daha Görevden Alındı

MEB 14.09.2021, 21:10 14.09.2021, 21:44
Bir İl Milli Eğitim Müdürü Daha Görevden Alındı

Zonguldak Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun görevden alındı.Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğüne , Bülent Ecevit Üniversitesinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa İnan’ın, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Bakan Özer’in böyle takdir ettiğini ifade ederek “14 aylık görevimde eğitim adına güzel ve verimli çalışmalar yaptığımı düşünüyorum. Hep eğitim camiası adına çalıştım, kendi özelime değil. Bakanımız bu akşam üzeri beni aradı. Buraya gelecek yeni arkadaşımız için tasarrufu olduğunu söyledi. Hiç yüzümü eğdirecek bir tutum içinde olmadım, yüzüm ak. Zonguldak’ta eğitime verdiğim katkıların mutluluğu ve gururu ile ayrılacağım. Bakanımız Mahmut Özer’e de bizlere verdiği katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisi hep destekçimiz oldu. Eğitim camiasına ve Zonguldak halkına teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin” dedi.

Görevden alınan Milli Eğitim Müdürü Ali Tosunun yerine ise, Bülent Ecevit Üniversitesinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa İnan’ın, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31