Kadın müdürden, kadın memura skandal dayak!

Maltepe Belediyesi'nde kadın müdür, kadın memura saldırarak dayak attı. Darp raporu alan çalışan darp raporu alarak kadın müdürden davacı oldu. Şiddet uygulayan müdürün izne çıktığı bildirildi.

Memurlar 24.12.2023, 22:23
Kadın müdürden, kadın memura skandal dayak!

Maltepe Belediyesinde yaşanan dayak skandalı duyanları şoke etti. 15 Aralık’ta düzenlenen bir etkinlik nedeniyle Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde mesaiye kalan Gülşe K., Kültür Müdürü Zeynep H.’ın saldırısına uğradı. Gülşe K., 1.5 yıldır kendisine mobbing uyguladığını ve bu son saldırıda kolunda ve boynunda morluklar oluştuğunu belirterek darp raporu alıp birim müdüründen şikayetçi oldu.

ONU BURADA İSTEMİYORUM

Anadolu Cumhuriyet Savcılığına verilen dilekçeye göre olay iddialara göre şöyle gelişti: 15 Aralık Cuma akşamı Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapılan etkinlikte Gülşe K. mesaiye kaldı. Kültü merkezine gelen birim müdürü Zeynep H, bir çalışana ‘Onun burada ne işi var? Sırf mesai almak için kalmış, evine gitsin’ dedi. Ancak kadın çalışan müdürünün bu sözlerini ciddiye almayıp çalışmaya devam etti. Erkinlik başlamasına dakikalar kala bu defa da ‘Neden gülüyorsunuz?’ diyerek bağırmaya başladı. Bunun üzerine tatsızlık çıkmaması için odasına çıkan kadın çalışanın peşinden giden Zeynep H,. ‘S… git buradan. kültür biriminde görmek istemiyorum’ diyerek hakaretlerine devam etti.

TELEFONUNU ATIP SALDIRMAYA BAŞLADI!

Gülşe K., ‘O zaman benim arazi tazminatımı neden vermediniz?’ deyince Zeynep Y., eliyle ‘Nah’ işareti yaparak ‘Oh canıma değsin. Kul hakkı yedim. Beter ol. Oh canıma değsin’ şeklinde karşılık verdi. Küfürler, hakaretler havada uçuşunca ‘Ses kaydı alacağım’ diyerek telefonunu çıkaran Gülşe K.’un önce elindeki telefonu yere fırlatıp ardından da saldırmaya başladı. 10 Aralık’ta düşük yaptığı için operasyon geçiren Gülşe K., Vücudunun çeşitli yerlerine art arda darbeler alınca kendi savunmak için sürekli geri çekildi. Saldırmaya devam eden kültür müdürü, çalışanına vurmaya devam etti. Kavga güvenliğin araya girmesiyle son buldu. Gülşe K.’un kollarında, boynunda morluklar oluştu.’

1,5 SENEDİR MOBBİNG UYGULUYOR!

Gülşe K., hemen sağlık kuruluşuna giderek darp raporu aldı. Birim müdüründen şikayetçi olan K., uzun süredir mobbing altında çalıştığı iddia edildi. Daha önce de kendisinden habersiz odasının boşaltılması üzerine belediye sendikasına başvuran kadın çalışan, biriminin değiştirilmesini talep etti. Sendikanın bu talebe olumsuz yanıt verdi. Çalışanını darp eden Zeynep H., bağlı olduğu başkan yardımcısı Canan Döner tarafından izne çıkarıldı. Döner’n iddialara göre, ‘Nasıl olsa unutulur. Biraz uzaklaş’ dediği birim müdürü Ocak ayının ortasına kadar izne çıktı. Kaynak: Belediyede dayak skandalı! Kadın müdür, kadın çalışanını dövdü...

telegramhaber

Yorumlar (1)
mahir 2 ay önce
Bayanı çileden çıkaracak ne yaptın ? Haklıyım numaralarını bırak önce olayı anlat sonra senin mağdur olduğuna insanlar karar versin? ne yaptın bu kadar çıldırdı?
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı