Murat Kurum'un eşi Şengül Kurum RTÜK'te ne iş yapıyor?

Murat Kurum'un eşi Şengül Kurum RTÜK'te ne iş yapıyor? Şengül Kurum asıl mesleği nedir, ne mezunu?

Politika 07.01.2024, 22:37 25.01.2024, 20:21
Murat Kurum'un  eşi Şengül Kurum RTÜK'te ne iş yapıyor?

Ak Partinin İstanbul adayı olan Murat Kurumun eşi Şengül Kurum aslen Ankaralı ve 48 yaşında. Asıl mesleği matematik öğretmenliği olan Şengül Kurum 2021 yılında RTÜKe atandı. Şu anda RTÜKte İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkanlığında görevli. Şengül Kurumun 18 yaşında Mehmet, 15 yaşında Zeynep, 5 yaşında Zehra isimlerinde 3 çocuğu var.

Türkiye yerel seçimlere hazırlanırken AK Partinin İstanbul adayı Murat Kurum oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün İstanbul adaylığı için Murat Kurumun adını ilan edecek. Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurumun hayatı da merak edildi, özellikle eşi Şengül Kurum. Murat Kurumun eşi Şengül Kurum aslen Ankaralı ve 48 yaşında. Matematik öğretmeni olan Şengül Kurum 2021 yılında RTÜKte üst düzey bir kadroda atandı.

Bu sıcak gelişme sonrasında Murat Kurumun hayatı da yeniden merak edildi. Özellikle eşi Şengül Kurum en çok merak edilen ve arama motorlarında adı araştırılan isim oldu. Murat Kurumun eşi Şengül Kurum aslen Ankaralı ve 48 yaşında. Matematik öğretmeni olan Şengül Kurum, 2021 yılında Radyo ve Televizyon Üst Kuruluna (RTÜK) üst düzey bir kadroda atandı. Şengül Kurum şu anda RTÜKte İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkanlığında görev yapıyor. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı