EBS'de Ali Yalçın'a Rakip Olan Yardımcısı:Üyelerin beklentilerinin temsili, kanaatlerinin doğru yansıtılmıyor.

EBS'de Ali Yalçın'a Rakip Olan Yardımcısı: Üyelerin beklentilerinin temsili, kanaatlerinin doğru yansıtılmıyor.

Sendika 07.01.2023, 23:40
EBS'de Ali Yalçın'a Rakip Olan Yardımcısı:Üyelerin beklentilerinin temsili, kanaatlerinin doğru yansıtılmıyor.

Eğitim Bir Sende Genel Başkanlık için Ali Yalçın karşısında adaylığını açıklayan Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa twitter hesabında açıklamalarda bulundu.

Şükrü Kolukısanın yapmış olduğu “Hak mücadelesinde özgül ağırlığa yakışır özgün tavırlara ihtiyacımız var” Sendikacılık, üyelerin beklentilerinin temsili, kanaatlerinin doğru yansıtılması, dil, üslup, müzakere aklı, mücadele tercihleriyle sürdürülemez bir noktaya geldi. İnşallah, inşirah vakti yakındır. açıklaması Memurlara zam için yapılan görüşmelerde sendika içinde de rahatsızlık olduğunu Ali Yalçının son açıklamalarından dolayı bu şekilde bir serzenişte bulunulduğu iddia edildi.

banner183
Yorumlar (3)
memursenli 1 ay önce
Hak mücadelesinde özgül ağırlığa yakışır özgün tavırlara ihtiyacımız var” Sendikacılık, üyelerin beklentilerinin temsili, kanaatlerinin doğru yansıtılması, dil, üslup, müzakere aklı, mücadele tercihleriyle sürdürülemez bir noktaya geldi. İnşAllah, inşirah vakti yakındır. diyen
Şükrü Kolukısa inşAllah başkan seçilirsin
Celal Demir 1 ay önce
ebs ne inşirah vakti hepiniz kul hakkıyla iç içesiniz.Hangi müslüman haksız bir işi (mahkemenin iptal edeceğini bile bile) sırf seçime kadar üye sayım çok gözüksünde milletvekili adayı olayım diye böyle garabet bir kanunu( %2 ) meclisten geçmesi için torba yasaya koydurur.Bana para lazım değil 3 ayda bir bana yatan 291 tl parayı sadakaya muhtaç bir ebsliye vermeye hazırım.
Aksaray 1 ay önce
Ne değişecek güldüm .. ha yeni ha eski..
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Şubat 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı