Memur-Sen'den Kamu Sen'e Toplu Sözleşme Teklifi!

Memur-Sen Genel Başkanı ve Kamu Görevlileri Sendikaları Heyet Başkanı Ali Yalçın, Kamu-Sen ve KESK Genel Başkanlarına gönderdiği mektupla 6. Dönem Toplu Sözleşmede Memur-Sen ile birlikte hareket etme çağrısı ve davetinde bulundu.

Sendika 08.06.2021, 17:09
Memur-Sen'den Kamu Sen'e Toplu Sözleşme Teklifi!

Memur-Sen Genel Başkanı ve Kamu Görevlileri Sendikaları Heyet Başkanı Ali Yalçın, Kamu-Sen ve KESK Genel Başkanlarına gönderdiği mektupla 6. Dönem Toplu Sözleşmede Memur-Sen ile birlikte hareket etme çağrısı ve davetinde bulundu. Memur-Sen resmi, twiiter hesabında konuya ilişkin paylaşımda Kamu-Senden bugün olumlu cevap geldiği ifade edildi. Konuya ilişkin atılan paylaşım şu şekilde:

-Genel Başkanımız @aliyalcin Kamu Görevlileri Sendikaları Heyet Başkanı da olarak 31 Mayısta gönderdiği mektupla iki konfederasyona "6. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde Memur-Senle birlikte hareket edilmesi" daveti gerçekleştirmişti. Kamu-Senden bugün olumlu cevap geldi.
 
2-Kamu-Sen Genel Başkanı Sn. Önder Kahveci olumlu cevaplarını sosyal medya hesabı aracılığıyla kamuoyuyla da paylaştı. Olumlu cevabı önemsiyor, Memur-Senin 6. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde kamu görevlileri lehine kazanım üretilmesi mücadelesine katkı sunacağına inanıyoruz.

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 15 Haziran 2021
İmsak 03:24
Güneş 05:24
Öğle 13:10
İkindi 17:09
Akşam 20:45
Yatsı 22:36