TÖMER’DEN ÜYELERİMİZE ÖZEL YÜZDE 40 İNDİRİM

Konfederasyonumuz ile Ankara Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında Türkiye Kamu-Sen üyelerine TÖMER tarafından verilecek kurslarda tüm diller için %40 indirim uygulanacak.

Üyelerimizin beklenti ve taleplerini karşılamak adına her alanda mücadelesini sürdüren konfederasyonumuz yabancı dil eğitim alanında önemli bir anlaşmaya imza attı.

Türkiye Kamu-Sen ve Ankara Üniversitesi’ne bağlı TÖMER arasında yabancı dil eğitimi çerçevesinde imzalanan imza töreni genel merkezimizde gerçekleştirildi. 

Düzenlenen imza törenine Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikalarımızın Genel Başkanları, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar TÖMER ve Üniversite yetkilileri  katıldı. 

ÖNDER KAHVECİ: HER ALANDA KAMU GÖREVLİLERİMİZE DESTEK OLMA GAYRETİNDEYİZ

İmza töreninde konuşan Genel Başkanımız Önder Kahveci anlaşmanın önemine vurgu yaparak, “Kurulduğu günden bu yana Türk Memurunun hak mücadelesini yürüten konfederasyonumuz her alanda üyelerimizin beklenti ve taleplerini karşılamayı amaçlamaktadır. 

Kamuda görev yapan memurlarımızın mesleki anlamda yeterliliklerini arttırmak ve yabancı dil ihtiyaçlarını giderme taleplerine destek olmak amacıyla girişimlerimizi bugüne dek sürdürdük.  

Bu noktada, yıllardır ortaya koyduğu eğitim kalitesi ve vizyonuyla alanında marka olan Ankara Üniversitesi TÖMER merkezi ile karşılıklı olarak yaptığımız bu anlaşmadan memnuniyet duyuyoruz. 

 “Türkiye’de, akademik disiplini, bilgi, birikim ve donanımı ile marka olmuş bir kuruluş olan TÖMER’in üyelerimize ciddi katkılar sağlayacağına inancımız sonsuzdur.  Ankara Üniversitesi bünyesinde bulunan TÖMER ile bu anlaşmayı imzalamamıza vesile olan başta sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar’a, Üniversite ve TÖMER yetkililerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

PROF. DR. NECDET ÜNÜVAR: ANLAŞMANIN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Hürriyetçi Eğitim Sen’den Milli Eğitim’e tepki Hürriyetçi Eğitim Sen’den Milli Eğitim’e tepki

Ankara Üniversitesi Rektörü Necdet Ünüvar ise Türkiye Kamu-Sen’in kurulduğu günden beri ortaya koyduğu hak mücadelesinin yanı sıra eğitim alanındaki faaliyetlerine dikkat çekerek, 

“Kamu görevlilerinin mesleki alanda liyakat ve niteliklerini artıracak olan yabancı dil eğitimine önem vermesinden dolayı Türkiye Kamu-Sen konfederasyonunu kutluyorum.  Ortaya çıkan bu ihtiyacı karşılamak adına TÖMER ile birlikte hareket etmeniz bizleri ayrıca mutlu etmiştir. 

Akademik kadromuzun değerli üyelerinize ciddi katkılar sağlayacağına inancım tamdır. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyor, anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

Editör: Haber Merkezi